NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 26,90 EUR
skladom
naša cena 26,90 EUR
skladom
naša cena 26,90 EUR
skladom

KONTAKTY

Richard Lacko, Papier - Hračky
Tomášikova 8
Martin, 036 01
tel: 00421905254360
risolacko@gmail.com
facebook: Papier -Hračky RILA

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Vela 47% Ide to 37% Nie príliš 8% Vôbec 8%

O NÁS
O NÁS

 

Náš internetový obchod bol vytvorený na základe podnetov a požiadaviek zo strany naších stálych zákazníkov, ktorí navštevujú našu kamennú predajňu v Martine (Tomášikova 8, pri Lídli, oproti ZŠ A. Bernoláka ).

V oblasti obchodu máme bohaté skúsenosti, nakoľko poskytujeme svoje služby (v oblasti veľkoobchodu ako aj maloobchodu) od roku 1996, teda viac ako 21 rokov. V našej kamennej predajni nájdete okrem produktov nachádzajúcich sa v ponuke nášho webu aj široký rad papierenského a kancelárskeho tovaru, kvalitných školských tašiek, hračiek, stavebníc, lega, rôznych modelov áut a doplnkového detského sortimentu.

 

Prečo nakupovať práve cez náš internetový obchod?

V dnešnej dobe je na trhu mnoho internetových ochodov a každým dňom pribúdajú nové a nové. V mnohých prípadoch ide však o "bytové" internetové obchody, kedy si vytvorí internetový obchod osoba, ktorá v oblasti obcodu a podnikania nemá žiadne skúsenosti, tovar nemá naskladnený...čoho výsledkom je zavádzanie zákazníkov, neskoré dodanie tovaru a konečné sklamanie zákazníkov.

Výhody internetového obchodu s kamennou predajňou:

1. všetok ponúkaný tovar máme na sklade a nemusíme ho objednávať až po zadaní Vašej objednávky

2. možnosť prezrieť si tovar priamo na predajni

3. možnosť vyzdvihnúť si tovar na predajni a tým úšetriť na poštovnom

4. nepredávame tovar len na základe obrázkov a katalógov...

 

V prípade, ak sa rozhodnete využiť služby nášho internetového obchodu a stanete sa našími zákazníkmi, budeme sa snažiť poskytnúť Vám naše služby tak, aby ste Vaše rozhodnutie neoľutovali a odporúčili ste nás aj Vašim priateľom a známym...

NGNkY